راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی

چگونه بهترین کفش های دویدن را بخریم
راهنمای انواع مربیان ، بنابراین می توانید موارد مناسب خود را پیدا کنید.
نمای نزدیک در کفش افرادی که می دوند

دویدن یکی از ساده ترین ورزش هایی است که وجود دارد - تنها تجهیزات ویژه ای که واقعاً به آن نیاز دارید یک جفت کفش مناسب است. خوب ، تا رسیدن به فروشگاه به اندازه کافی ساده است!

هنگامی که با مجموعه ای از سبک ها و نام های تجاری گیج کننده روبرو می شوید ، انتخاب یک جفت کفش مناسب می تواند یک کار ناامیدکننده باشد ، نیازی به گفتن آن نیست که به طرز دلهره آوری گران تمام شود.

اما با مشاوره صحیح و کمی پیشگیری ، احتیاط ، جستجوی تنها ، کلید انتخاب دونده های عالی می تواند در چند مرحله ساده باشد.

در این صفحه:

چگونه کفش راحتی برای دویدن پیدا کنم؟
کفش را با سبک دویدن خود مطابقت دهید
کفش دویدن چه مدت باید دوام داشته باشد؟
کدام سطح برای کفش دویدن مناسب است؟
اگر کفشهای مناسب نباشد آیا می توانم برگردم؟
کفش های دویدن از چه ساخته شده اند؟
هزینه

راهنمای خرید vp
با عضویت در CHOICE هوشمندتر خرید کنید

بهترین مارک ها را پیدا کنید
از اجرای ضعیف اجتناب کنید
وقتی همه چیز اشتباه پیش می رود از آنها کمک بگیرید

به CHOICE بپیوندید
یا بیشتر بیاموزید
چگونه کفش راحتی برای دویدن پیدا کنم؟

کفش مناسب دویدن چندین کار را انجام می دهد:

بالشتک های پا: کف میانی لایه اصلی بالشتک است. برخلاف تصور عمومی ، کفش های دویدن از نیرویی که در بدن وارد می شود کم نمی کنند. آنچه آنها انجام می دهند افزایش زمان لازم برای اعمال نیرو بر روی بدن است ، بنابراین زمان برای سازگاری وجود دارد.
از پا پشتیبانی می کند: کفش ها می توانند میزان "چرخش" یا حرکات چرخشی را که در مرحله تماس با دویدن و راه رفتن در پا اتفاق می افتد ، کاهش دهند.
احساس راحتی می کند: کفش ها باید فوراً بیرون از جعبه احساس راحتی کنند و نیازی به پوشیدن ندارند.
به خوبی متناسب است: در انتهای کفش باید حداقل 1 تا 1.5 سانتی متر باشد ، و بدون اینکه خیلی سفت باشد باید احساس آرامش کند. هنگام امتحان کردن باید به عرض کفش نیز توجه داشته باشید ، زیرا ممکن است عرض پای شما ارتباط مستقیمی با طول کفش نداشته باشد. اگر پاهای پهن تری دارید ممکن است مجبور شوید سایز بزرگتری بخرید.
خیلی سنگین نیست: به اطراف راه بروید و پاها را از حالت نشسته بلند کنید. اگر کفش خیلی سنگین باشد ، دویدن ممکن است دشوار باشد.

بررسی کفش در حال اجرا
به دنبال کفش دویدن هستید؟

ما آزمایش کرده ایم تا بهترین ها را پیدا کنیم.
به بررسی کفش های دویدن مراجعه کنید
کفش را با سبک دویدن خود مطابقت دهید

سبک دویدن شما تعیین می کند که شما به چه نوع کفشی نیاز دارید. چندین کلاس گسترده از نوع کفش وجود دارد ، ویژگی هایی که برای اصلاح یا تکمیل سبک های مختلف دویدن طراحی شده اند.

بیش از حد تلفظ: بیشتر دونده ها حداقل کمی تلفظ می شوند - پس از برخورد به زمین پای آنها می پیچد و به گسترش شوک ضربه کمک می کند. بنابراین کمی pronation طبیعی و خوب است. اما تلفظ زیاد می تواند مشکلاتی ایجاد کند. بسته به درجه ای که تلفظ می کنید ، به کفش های ثبات یا کنترل حرکت نیاز دارید:
کفش های پایداری برای تلفظ بیش از حد ملایم مناسب هستند. آنها دارای یک پست داخلی کوچک و به طور کلی یک آخرین انحنا هستند.
کفش های کنترل حرکت برای اصلاح بیش از حد تلفظ شدید تر طراحی شده اند. آنها به طور معمول سنگین تر هستند و در قسمت عقب کفش دارای یک پایه محکم هستند.
Under-pronator یا supinator: افرادی که بیش از حد تحت عنوان (همچنین به آنها supinator نیز گفته می شود) در لبه خارجی پا قرار می گیرند و تمایل دارند بیش از حد از لبه خارجی کف کفش های خود سایش نشان دهند. این فشار زیادی را به پا وارد می کند ، بنابراین آنها برای افزایش جذب ضربه به کفش های خنثی با بالشتک کافی نیاز دارند.

کفش دویدن چه مدت باید دوام داشته باشد؟

کفش های مخصوص دویدن به طور معمول طول عمر بسیار گسترده ای دارند و از 450 کیلومتر تا بیش از 700 کیلومتر طول می کشند. این بستگی زیادی به سبک و محیط دویدن شما دارد (به عنوان مثال مسیر در مقابل مسیر).

استرالیایی ها به طور متوسط ​​روزانه حدود 3 کیلومتر پیاده روی می کنند ، بنابراین کفش های شما باید در یک سال بهتر از قبل شروع به پوشیدن کنند. حتی در این صورت ، شما احتمالاً می توانید چند ماه دیگر از آنها خارج شوید مگر اینکه به پشتیبانی بهینه نیاز داشته باشید یا شما در مورد تناسب اندام بسیار جدی هستید

با این حال ، نمی توان فهمید کفش هایی که در فروشگاه روی آنها امتحان می کنید طولانی مدت هستند یا خیر. با این حساب ، ما دکل ساختیم که 120 کیلومتر تکرار می شد ، بنابراین می توانستیم سایش کف کفش را اندازه بگیریم.
در حال اجرا

دکل کفش در حال اجرا ما استفاده از دنیای واقعی را شبیه سازی می کند تا بتوانیم سایش را اندازه گیری کنیم.

بیشتر بخوانید: چگونه کفش های مخصوص دویدن را تست می کنیم
کدام سطح برای کفش دویدن مناسب است؟

تولیدکنندگان معمولاً محیط مناسب کفش های خود را روی جعبه لیست می کنند. مثالها عبارتند از:

همه ورزش ها
سایش و دویدن روزمره (پیست / جاده)
آموزش استقامت
آموزش ورزشی چند فعالیتی
دویدن زمین

اینتوجه به آن مهم است زیرا به عنوان مثال دویدن در مسیرهای پیاده روی می تواند میزان سایش را در مقایسه با مسیر افزایش دهد.

بعید است که اطلاعاتی در مورد عملکرد گرفتن در سطوح مختلف پیدا کنید. به همین دلیل ، ما همچنین بررسی کردیم که کفشهای دوخته شده بر روی بتن مرطوب و کاشی ها چگونه کار می کنند ، زیرا اینها مواد رایجی هستند که در مناطق کلانشهرها و مناطق یافت می شوند.
اگر کفشهای مناسب نباشد آیا می توانم برگردم؟

تقریباً هر سازنده به شما اجازه می دهد کفش ها را اگر استفاده نکرده اید ، ظرف یک ماه یا دو هفته برگردانید. آنها فقط در صورت خرابی یا خرابی کفش های فرسوده را می پذیرند. اگر رنگ را دوست ندارید یا به درستی متناسب نیست ، نمی توانید کفش های دویدن را برگردانید ، مگر اینکه احساس کنید از مصرف کننده شما نقض شده است (به عنوان مثال محصول با تبلیغات مطابقت ندارد).

حتی اگر زمینه بازگشت معیوب را داشته باشید ، ممکن است کمی مشکل باشد.

بعضی از شرکت ها مشخص می کنند که تنها بازدهی کالاهایی را که معیوب هستند می پذیرند.
دیگران بازده محصولات معیوب را می پذیرند ، اما بیان نکنید که آیا این مورد به کفش هایی که با گذشت زمان دچار نقص می شوند نیز گسترش می یابد یا خیر.
تعداد کمی ضمانت کفش هایی را فراهم می کند که با گذشت زمان دچار نقص می شوند. وب سایت های شرکت را بررسی کنید تا بدانید دقیقاً چه مواردی را پوشش می دهد.
برخی به شما می گویند با خدمات مشتری تماس بگیرید.
تعداد کمی هیچ اطلاعاتی ارائه نمی دهند.

همانطور که می بینید ، این جملات بسیار گسترده ای است که در اکثر موارد فضای زیادی را تکان می دهد ، صرف نظر از محصولاتی که خارج از جعبه هستند. در صورت عدم مشخص بودن ، در قسمت امن خطا کنید و تصور کنید که به محض استفاده از کفش ، نمی توانید آن را برگردانید.
کفش های دویدن از چه ساخته شده اند؟
آناتومی کفش

بالا: لایه بالایی از مواد که پای شما را به کف نگه می دارد. مواد مورد استفاده و طراحی قسمت فوقانی بسیار مهم است زیرا می تواند به خشک و خنک نگه داشتن پای شما کمک کند. قسمت بالایی آن نیز باید مقاوم و مقاوم باشد و در هنگام استفاده عادی پاره نشود.
کف میانی: بین کف خارجی و مواد بالایی ، میانه زیرین جایی است که لایه کف محافظ و بالشتک در آن قرار دارد.
Medial post: بخشی که در وسط یا قسمت قوس میانی کف ساخته شده است. بیشتر تولیدکنندگان آن را به رنگ متضاد با بقیه قسمت زیرین نشان می دهند تا نشان دهند کفش پشتیبانی بیشتری دارد. هرچه بزرگتر و سخت تر باشد ، پشتیبانی بیشتری از آن در برابر اصطلاح بیش از حد ایجاد می کند.
لایه کف: احساس نرمی که هنگام استفاده از یک جفت کفش تجربه می کنید به کیفیت لایه بالایی کف بستگی دارد.
بالشتک سازی: این در وسط کف زیر لایه کف قرار دارد ، این فناوری ثبت اختراع است که بالشتک سازی را فراهم می کند و دوام کفش را بهبود می بخشد. بسته به مارک تجاری می تواند یک ژل مایع ، شبکه یا "صفحه موج" باشد.
پیشخوان پاشنه: "جام" داخلی که دور پاشنه شما می پیچد. برای کمک به پا نگه داشتن پا و جلوگیری از حرکت بیش از حد داخل کفش طراحی شده است.
زبان: سوراخ پا را پوشانده و از آن در برابر بند محافظت می کند.

به عنوان مثال تولیدکنندگان انواع ادعاها را در مورد "قابلیت تنفس" ، "پشتیبانی ارتزیک" یا "برگشت نرم" مطرح می کنند. اگرچه ما نمی توانستیم این ویژگی ها و ادعاها را آزمایش کنیم ، اما پیشنهاد می کنیم آنها را با یک دانه نمک مصرف کنید.
هزینه

بیشتر کفش های مخصوص دویدن میان رده (150 تا 200 دلار) ثبات و خاصیت بالشتکی عالی را برای شما فراهم می کنند.
بیشترین تفاوتی که شما با سرمایه گذاری در یک کفش گران قیمت به دست می آورید ، دوام بیشتر است ، به لطف مقدار بالاتری از مواد بالشتک در کف میانی کفش. این اجزای اضافی میانی کف عملکرد فوری کفش را بهبود نمی بخشد ، اما دوام خواص بالشتک سازی را بهبود می بخشد.
کفش ارزان تر (زیر 100 دلار) ارزان است

click here

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *